Fit Forma  to nasza autorska forma zajęć. Podczas treningu spalisz kalorie, zbudujesz kondycję i znacznie polepszysz swoją wydolność oddechową. Trening Fit Forma w naszym klubie polega na wykonywaniu sekwencji ćwiczeń wzmacniających i spalających tkankę tłuszczową.

Na zajęcia można przyjść tylko po wcześniejszym zapisaniu się w naszej recepcji. Zapraszamy! Zbuduj z nami kondycję na wiosnę i lato.

Fit Forma w Fitness-Formie

Fit Forma to zajęcia w naszym klubie, które prowadzi doświadczony instruktor. Czuwa on nad prawidłową postawą podczas wykonywania ćwiczeń oraz dodaje motywacji i energii. Energię na wysokim poziomie podtrzymuje także świetnie dobrana, rytmiczna muzyka. Na zajęcia Fit Forma w Fitness-Formie może przyjść każdy, ponieważ instruktor dopasuje tempo treningu do jego uczestników. Warto wyposażyć się w obuwie sportowe o miękkiej, amortyzującej podeszwie. Tutaj sporo skaczemy i podskakujemy. Zawsze należy słuchać zaleceń instruktora – on dba nie tylko o Waszą kondycję i lepszą sylwetkę, ale także o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. 

Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję, wysmuklić sylwetkę i widzieć poprawę jędrności, to zajęcia Fit Forma są idealne dla Ciebie. Odbywają się raz w tygodniu zgodnie z obowiązującym grafikiem. Na zajęcia zapiszesz się telefonicznie lub osobiście w naszej klubowej recepcji. Zapraszamy.

Co zyskasz dzięki zajęciom Fit Forma?

Fit Forma w Zgierzu - nasza sala treningowa