Slim Figura Zgierz to zajęcia mające za zadanie sprawić, że sylwetki uczestników staną się szczupłe i wysportowane. Poprzez dobór specjalnie zestawionych ćwiczeń oraz wykorzystanie odpowiedniego sprzętu pomagamy osiągnąć cele. W Fitness Forma posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju ćwiczeń, a jednym z nich są zajęcia Slim Figura, które na pewno spodobają się każdemu. Zadzwoń i umów się na zajęcia.

Slim Figura Zgierz

Slim figura to zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie i wyszczuplenie sylwetki. Polegają na uaktywnieniu mięśni poprzez wykonywanie zestawów ćwiczeń kształtujących sylwetkę. To forma zajęć grupowych prowadzona pod okiem profesjonalnego trenera. Aktywność fizyczna nie tylko sprawi, że Twoje ciało będzie wyglądać dobrze, ale także pozytywnie wpłynie na ogólne samopoczucie. Zajęcia są idealną formą aktywnego odpoczynku, pomogą pozbyć się nadmiaru stresu, a także zapewnią endorfiny na kolejny dzień.

Efekty - Slim Figura Zgierz

Spalanie tkanki tłuszczowej podczas zajęć Slim Figura może być bardzo szybko zauważalne. Wystarczy być systematycznym i nie doprowadzić do dłuższej przerwy w zajęciach, a pierwsze efekty widoczne będą już po 4 tygodniach. Zalecane jest ćwiczenie minimum 3 razy w tygodniu. Wykonywanie ćwiczeń w połączeniu ze zdrową dietą może zdziałać cuda, dlatego zachęcamy do połączenia ćwiczeń ze świadomym odżywianiem. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, zapisz się na zajęcia już dziś.

Jak wyrzeźbić sylwetkę? Slim Figura Spalanie

Zestaw ćwiczeń Slim Figura stworzony jest tak, aby efektywnie spalać tkankę tłuszczową. Trenerzy z Fitness Forma dbają o to, aby były one dostosowane dla każdego uczestnika zajęć. Na tych zajęciach poradzą sobie zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane. Wszystkie typy ćwiczeń są przygotowane w taki sposób, aby przyśpieszać spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas ich wykonywania rośnie zapotrzebowanie naszego organizmu na energię, która gromadzona jest właśnie w tkance tłuszczowej. Brzmi banalnie? I tak właśnie jest. Wystarczy tylko regularne uczestniczenie w zajęciach Slim Figura, aby zauważyć, że tkanka tłuszczowa stopniowo zacznie znikać.

Polecamy również nasze treningi z profesjonalnym trenerem personalnym. Z ich pomocą będzie można łatwiej i szybciej wprowadzić ćwiczenia na szczupłą sylwetkę, które rzeczywiście dają efekty. Trener personalny zwraca też uwagę na to by prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Oferujemy treningi dla początkujących i dla zaawansowanych. 

Zalety zajęć Slim Figura

Zobacz gdzie odbywają się zajęcia Slim Figura w Zgierzu

Jak mieć szczupłą sylwetkę?​

Jeśli chcesz mieć szczupłą sylwetkę stosuj się do tych kroków:

determinacja ​

odpowiednia dieta

regularność ćwiczeń

cierpliwość

właściwe wykonywanie ćwiczeń

sen