Slim Figura Zgierz to zajęcia mające za zadanie sprawić, że sylwetki uczestników staną się szczupłe i wysportowane. Poprzez dobór specjalnie zestawionych ćwiczeń oraz wykorzystanie odpowiedniego sprzętu pomagamy osiągnąć cele. W Fitness Forma jest szeroki wybór różnego rodzaju ćwiczeń, a jednym z nich są zajęcia Slim Figura, które na pewno spodobają się każdemu. Zadzwoń i umów się na zajęcia.

Ćwiczenia na szczupłą sylwetkę - slim figura Zgierz

Slim Figura Zgierz - Fitness Forma - ćwiczenia na płaski brzuch

Slim figura

Pod pojęciem slim figury kryje się nie tylko szczupła sylwetka, ale też sprawne ciało, dobra kondycja i elastyczność. Regularne uczestnictwo w zajęciach Slim figura Zgierz w klubie Fitness Forma pomoże:

  • podnieść ogólną wydolność,
  • wzmocnić układ krążeniowo-oddechowy,
  • skutecznie spalić tkankę tłuszczową i
  • kształtować całe ciało, zarówno w dolnych, jak i górnych partiach.

Szczupła sylwetka - ćwiczenia

Zestaw ćwiczeń dobierany przez doświadczonego trenera, doskonale uaktywni kluczowe partie mięśni. 
Niezwykle ważne jest, by ćwiczenia wykonywane były pod okiem instruktora, który zaprezentuje prawidłową technikę ich wykonania oraz pomoże dokonać korekty. 
Nieprawidłowo wykonywane ćwiczenia mogą prowadzić do kontuzji oraz problemów zdrowotnych. 

Slim Figura Zgierz - ćwiczenia na płaski brzuch
Slim Figura Zgierz - ćwiczenia - klub Fitness Forma

Slim Figura Zgierz - Fitness Forma

Slim figura to zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie i wyszczuplenie sylwetki. Polegają na uaktywnieniu mięśni poprzez wykonywanie zestawów ćwiczeń kształtujących sylwetkę. To forma zajęć grupowych prowadzona pod okiem profesjonalnego trenera. Aktywność fizyczna nie tylko sprawi, że Twoje ciało będzie wyglądać dobrze, ale także pozytywnie wpłynie na ogólne samopoczucie. Zajęcia są idealną formą aktywnego odpoczynku, pomogą pozbyć się nadmiaru stresu, a także zapewnią endorfiny na kolejny dzień.

Jak mieć szczupłą sylwetkę?​

Jeśli chcesz mieć szczupłą sylwetkę stosuj się do tych kroków:

determinacja ​

odpowiednia dieta

regularność ćwiczeń

cierpliwość

właściwe wykonywanie ćwiczeń

sen

Wyżej wymienione rady na pewno przyczynią się do osiągnięcia szczupłej sylwetki. Zaangażowanie w ćwiczenia, ich prawidłowe wykonywanie oraz regularność pozwolą spalić niechciany tłuszc z różnych partii ciała.

Jak wyrzeźbić sylwetkę? Slim Figura Spalanie

Zestaw ćwiczeń Slim Figura stworzony jest tak, aby efektywnie spalać tkankę tłuszczową. Trenerzy z Fitness Forma dbają o to, aby były one dostosowane dla każdego uczestnika zajęć. Na tych zajęciach poradzą sobie zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane. Wszystkie typy ćwiczeń są przygotowane w taki sposób, aby przyśpieszać spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas ich wykonywania rośnie zapotrzebowanie naszego organizmu na energię, która gromadzona jest właśnie w tkance tłuszczowej. Brzmi banalnie? I tak właśnie jest. Wystarczy tylko regularne uczestniczenie w zajęciach Slim Figura, aby zauważyć, że tkanka tłuszczowa stopniowo zacznie znikać.

Polecamy również nasze treningi z profesjonalnym trenerem personalnym. Z ich pomocą będzie można łatwiej i szybciej wprowadzić ćwiczenia na szczupłą sylwetkę, które rzeczywiście dają efekty. Trener personalny zwraca też uwagę na to by prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Oferujemy treningi dla początkujących i dla zaawansowanych. 

Efekty - Slim Figura Zgierz

Spalanie tkanki tłuszczowej podczas zajęć Slim Figura może być bardzo szybko zauważalne. Wystarczy być systematycznym i nie doprowadzić do dłuższej przerwy w zajęciach, a pierwsze efekty widoczne będą już po 4 tygodniach. Zalecane jest ćwiczenie minimum 3 razy w tygodniu. Wykonywanie ćwiczeń w połączeniu ze zdrową dietą może zdziałać cuda, dlatego zachęcamy do połączenia ćwiczeń ze świadomym odżywianiem. 

Nie zwlekaj ani chwili dłużej, zapisz się na zajęcia już dziś.

Dieta na szczupłą sylwetkę

W klubie Fitness Forma można także dostosować dietę do treningów. Układamy plan żywieniowy pod wykonywane ćwiczenia, osobiste preferencje, ulubione produkty itd. Dieta wzmocni efekty ćwiczeń i je przyspieszy. Będziesz jeść posiłki, jakie lubisz i z przyjemnością wypracujesz u siebie zdrowe nawyki żywieniowe.

Jeśli chcesz osiągnąć szczupłą sylwetkę dieta jest niezbędnym dodatkiem do ćwiczeń. W klubie Fitness Forma kompleksowo podchodzimy do osiągnięcia zamierzonych efektów, dlatego proponujemy Ci też ułożenie dopasowanej diety.

Dowiedz się więcej o diecie na siłownię.

Zapraszamy również na inne nasze zajęcia!