Slim Figura Zgierz to zajęcia mające za zadanie sprawić, że sylwetki uczestników staną się wyszczuplone i wysportowane. Poprzez dobór specjalnie zestawionych ćwiczeń oraz wykorzystanie odpowiedniego sprzętu, pomożemy Państwu osiągnąć fitnessowe cele. W Fitness Forma znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju ćwiczeń, a jednym z nich są zajęcia Slim Figura, które na pewno spodobają się każdemu.

Regularne uczestnictwo w zajęciach pomoże: podnieść ogólną wydolność, wzmocnić układ krążeniowo-oddechowy, skutecznie spalić tkankę tłuszczową i kształtować całe ciało, zarówno w dolnych, jak i górnych partiach.

Zestaw ćwiczeń dobierany przez doświadczonego trenera, doskonale uaktywni kluczowe partie mięśni. 
Niezwykle ważne jest, by ćwiczenia wykonywane były pod okiem instruktora, który zaprezentuje prawidłową technikę ich wykonania oraz pomoże dokonać korekty. 
Nieprawidłowo wykonywane ćwiczenia mogą prowadzić do kontuzji oraz problemów zdrowotnych. 

Slim Figura Zgierz

Slim figura to zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie i wyszczuplenie sylwetki. Polegają na uaktywnieniu mięśni poprzez wykonywanie zestawów ćwiczeń kształtujących sylwetkę. To forma zajęć grupowych prowadzona pod okiem profesjonalnego trenera. Aktywność fizyczna nie tylko sprawi, że twoje ciało będzie wyglądać dobrze, ale także pozytywnie wpłynie na ogólne samopoczucie. Zajęcia są idealną formą aktywnego odpoczynku, pomogą pozbyć się nadmiaru stresu, a także zapewnią endorfiny na kolejny dzień.

Slim Figura - spalanie

Zestaw ćwiczeń Slim Figura stworzony jest tak, aby efektywnie spalać tkankę tłuszczową. Trenerzy z Fitness Forma dbają o to, aby były one dostosowane dla każdego uczestnika zajęć. Na tych zajęciach poradzą sobie zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane. Wszystkie typy ćwiczeń są przygotowane w taki sposób, aby przyśpieszać spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas ich wykonywania rośnie zapotrzebowanie naszego organizmu na energię, która gromadzona jest właśnie w tkance tłuszczowej. Brzmi banalnie? I tak właśnie jest. Wystarczy tylko regularne uczestniczenie w zajęciach Slim Figura, aby zauważyć, że tkanka tłuszczowa stopniowo zacznie znikać.

Efekty - Slim Figura

Spalanie tkanki tłuszczowej podczas zajęć Slim Figura może być bardzo szybko zauważalne. Wystarczy być systematycznym i nie doprowadzić do dłuższej przerwy w zajęciach, a pierwsze efekty widoczne będą już po 4 tygodniach. Zalecane jest ćwiczenie minimum 3 razy w tygodniu. Wykonywanie ćwiczeń w połączeniu ze zdrową dietą może zdziałać cuda, dlatego zachęcamy do połączenia ćwiczeń ze świadomym odżywianiem. 

Nie zwlekaj ani chwili dłużej, zapisz się na zajęcia już dziś.