Trener personalny w Fitness Forma w Zgierzu pomoże Ci zadbać kompleksowo o Twoje ciało. Trenuj pod okiem wykwalifikowanego instruktora i zdobądź sylwetkę o jakiej marzysz. Zajęcia pod okiem instruktora odbywają się w dowolnej liczbie dni w tygodniu w zależności od tego jaki chcemy osiągnąć cel – zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę czy też poprawić sprawność ruchową czy też wytrzymałościową.

Jak wygląda praca z trenerem personalnym?

Przed treningiem

Przed treningiem dokonujemy na specjalnym aparacie szczegółowego pomiaru ciała. Mierzymy masę ciała (nasze kg), poziom tłuszczu i jego rozprzestrzenienie się w ciele oraz poziom wody. Wychodząc naprzeciw naszym klientom jesteśmy w stanie wspierać ich w prowadzeniu diety.

Trening

 

Trening składa się z rozgrzewki – wykonywanej w miejscu lub na takich urządzeniach jak : orbitrek, bieżnia , rowerek, wioślarz. Następnie indywidualnie dobranego treningu, ćwiczeń siłowych wykonywanych pod okiem instruktora z wykorzystaniem sprzętów. Końcowym etapem – co jest bardzo ważne – jest rozciąganie mięśni poprzez streching asystowy.

Po Treningu

Po treningu mamy możliwość uzupełnienia naszych niedoborów węglowodanów czy też białka włączając do diety koktajle odżywcze. Koktajl białkowy – jako cenne źródło aminokwasów ma wpływ na regenerację organizmu po wysiłku i przyrost masy mięśniowej. Białko jest niezbędne by odnowić uszkodzone podczas treningu mięśnie i budować nowe włókna mięśniowe. Dlatego koktajl białkowy warto wypić  po wysiłku fizycznym – najlepiej do 30 minut po jego zakończeniu.

Trening personalny trwa 60 minut, może być wykonywany indywidualnie lub w grupie 2 osobowej.

Twój trener personalny Zgierz - poznaj korzyści z trening personalnego

unikasz błędów jakie możesz popełnić ćwicząc samodzielnie

wykonujesz ćwiczenia w sposób jak najbardziej poprawny, techniczny pod okiem specjalisty

kompleksowo dbasz o swoje ciało