Godziny otwarcia: pon.-pt. 7.00-22.00 | sob. 8.00-18.00 | niedz. 9.00 – 14.00

Trener personalny w Fitness Forma w Zgierzu pomoże Ci zadbać kompleksowo o Twoje ciało. Trenuj pod okiem wykwalifikowanego instruktora i zdobądź sylwetkę o jakiej marzysz. Zajęcia pod okiem instruktora odbywają się w dowolnej liczbie dni w tygodniu w zależności od tego jaki chcemy osiągnąć cel – zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę czy też poprawić sprawność ruchową czy też wytrzymałościową.

 

Jak wygląda praca z trenerem personalnym?

Trening personalny trwa 60 minut, może być wykonywany indywidualnie lub w grupie 2 osobowej.
Przed treningiem dokonujemy na specjalnym aparacie szczegółowego pomiaru ciała. Mierzymy masę ciała (nasze kg), poziom tłuszczu i jego rozprzestrzenienie się w ciele oraz poziom wody.
Wychodąc naprzeciw naszym klientom jestesmy w stanie wspierać ich w prowadzeniu diety.

Trening składa się z rozgrzewki – wykonywanej w miejscu lub na takich urządzeniach jak :orbitrek, bieżnia ,rowerek, wioślarz. Następnie indywidualnie dobranego treningu,ćwiczeń siłowych wykonywanych pod okiem instruktora z wykorzystaniem sprzętów. Końcowym etapem – co jest bardzo ważne – rozciągamy swoje mięśnie poprzez streching asystowy.

Po treningu mamy możliwość uzupełnić nasze niedobory węglowodanów czy też białka włączają do diety koktajle odżywcze. Koktajl białkowy jaki cenne źródło aminokwasów ma wpływ na regenerację organizmu po wysiłku i przyrost masy ciała.

Twój trener personalny Zgierz - poznaj korzyści z treningu personalnego

kompleksowo dbasz o swoje ciało 

wykonujesz ćwiczenia w sposób jak najbardziej poprawny, techniczny pod okiem specjalisty

unikasz błędów jakie możesz popełnić ćwicząc samodzielnie