Zdrowy kręgosłup to zajęcia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Szczególnie polecamy je osobom które borykają się z bólami kręgosłupa wynikającymi z nieprawidłowej postawy ciała oraz siedzącego trybu życia. Delikatne i spokojne ćwiczenia pomogą w powrocie do formy, a regularne korzystanie z zajęć złagodzi uciążliwe odczucia bólowe. Przyjdź i relaksuj się razem z nami.

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup Zgierz

Ćwiczenia zdrowy kręgosłup w Zgierzu – to zajęcia profilaktyczne, składające się z ćwiczeń wzmacniających oraz poprawiających ruchomość kręgosłupa. Dobrane przez doświadczonego instruktora, pomogą zmniejszyć naciski na kręgi oraz rozciągnąć i rozluźnić przykurczone grupy mięśniowe. Stosowanie ćwiczeń 1-2 razy w tygodniu pomoże zredukować lub całkiem wyeliminować ból pleców. Aktywność fizyczna w ramach zajęć, będzie mieć zbawienny wpływ na kręgosłup, ale także wzmocni mięśni brzucha, pleców i pośladków, które odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy.

Ćwiczenia zdrowy kręgosłup - dla kogo?

Ze względu na niewielki wysiłek fizyczny, zajęcia będą odpowiednie nawet dla najbardziej początkujących. Do udziału zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych. Jeżeli chcesz rozpocząć drogę do pięknej sylwetki od łatwych i przyjemnych treningów, zajęcia zdrowy kręgosłup będą idealne dla Ciebie. Zapisz się na zajęcia już dziś.

Efekty treningu zdrowy kręgosłup

Zobacz gdzie odbywają się zajęcia na zdrowy kręgosłup w Zgierzu