Zdrowy kręgosłup Zgierz to zajęcia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Szczególnie polecamy je osobom które borykają się z bólami kręgosłupa wynikającymi z nieprawidłowej postawy ciała oraz siedzącym trybie życia. Delikatne i spokojne ćwiczenia pomogą w powrocie do formy, a regularne uczestnictwo w zajęciach złagodzi uciążliwe odczucia bólowe. 

 

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup Zgierz

Ćwiczenia zdrowy kręgosłup Zgierz – to zajęcia profilaktyczne, składające się z ćwiczeń wzmacniających oraz poprawiających ruchomość kręgosłupa. Dobrane przez doświadczonego instruktora ćwiczenia pomogą zmniejszyć naciski na kręgi oraz rozciągnąć i rozluźnić przykurczone grupy mięśniowe. Stosowanie ćwiczeń 1-2 razy w tygodniu pomoże zredukować lub całkiem wyeliminować ból pleców. Aktywność fizyczna w ramach zajęć będzie mieć zbawienny wpływ na kręgosłup, ale także wzmocni mięśni brzucha, pleców i pośladków, które odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy.

 

Efekty treningu zdrowy kręgosłup w Zgierzu

Regularne uczestnictwo w zajęciach:

  • wyeliminuje lub zmniejszy ból pleców
  • wzmocni mięśnie brzucha, pośladków i pleców
  • pomoże przywrócić i utrzymać prawidłową postawę ciała
  • poprawi nawyki oddechowe
  • zredukuje stres i napięcia
  • poprawi samopoczucie i pewność siebie

Trening ma na celu wzmocnienie partii mięśni odpowiedzialnych za utrzymywanie właściwej postawy oraz odciążenie mięśni kompensujących napięcia. 

Ćwiczenia zdrowy kręgosłup - dla kogo?

Ze względu na niewielki wysiłek fizyczny, zajęcia będą odpowiednie nawet dla najbardziej początkujących. Do udziału zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych. Jeżeli chcesz rozpocząć drogę do pięknej sylwetki od łatwych i przyjemnych treningów, zajęcia zdrowy kręgosłup będą idealne dla Ciebie. 

Poziom zaawansowania: Niski

Zapisz się na zajęcia już dziś