SALSATION to innowacyjny trening w Zgierzu, który łączy w sobie taniec i fitness z elementami salsy czy flamenco. Jego nazwa pochodzi od połączenia dwóch słów: hiszpańskiego – salsa (sos) i angielskiego – sensation (uczucie). SALSATION to zatem uczta dla ciała i dla ducha. Większość utworów, do których ćwiczymy jest w szybkim rytmie, o pozytywnym zabarwieniu emocjonalnym. Ćwicząc SALSATION dostajesz dużą dawkę dobrej energii i optymizmu. Aby zapisać się na zajęcia do naszego klubu, prosimy o wcześniejszy kontakt

Salsation w Fitness Formie

Zajęcia SALSATION powstały z połączenia treningu funkcjonalnego i tańca. Tutaj w rytmie energetycznej muzyki zadbasz o mięśnie całego ciała jednocześnie dobrze się bawiąc. To zdecydowanie zajęcia dla osób, które chcą zadbać o wymodelowaną sylwetkę, ale nie lubią morderczych treningów typu cardio. W trakcie zajęć tempo muzyki jest zmienne. Tańczy się do muzyki w szybszych rytmach oraz do wolniejszych, spokojniejszych taktów.

Salsation dla kogo?

Zajęcia SALSATION są skierowane są dla każdego, bez względu na wiek. Jeśli lubisz tańczyć, tym bardziej zajęcia przypadną Ci do gustu. Choreografie podczas treningu są tak dostosowane, żeby nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia bez problemu sobie poradziły. Nie trzeba znać żadnych kroków tanecznych, aby wziąć udział w zajęcia SALSATION. Prowadzący wszystko wytłumaczy i pokaże. 

Salsation - zalety

Zobacz gdzie odbywają się zajęcia Salsation w Zgierzu

Trampoliny

Joga