Siłownia Zgierz w klubie Fitness Forma to ogromna przestrzeń, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno Ci bardziej zaawansowani, jak i osoby początkujące. Jeśli ktoś nie czuje się pewnie na siłowi, polecamy zajęcia z TRENEREM PERSONALNYM, który dokonuje również pomiaru masy ciała oraz na życzenie układa indywidualny plan żywieniowy.

Jeśli szukasz dobrej siłowni w Zgierzu, otwartej przez cały tydzień, od godzin porannych po wieczorową porę – idealnie trafiłeś. Sprawdź jaki karnet będzie idealny dla Ciebie

Siłownia w Zgierzu - wyposażenie

Nasza siłownia została wyposażona w nowoczesne  sprzęty uznanych marek:

  • OLYMP,
  • LifeFitness
  • Tomahawk.

Posiadamy ponadto specjalistyczne urządzenie służące do kompleksowych pomiarów ciała oraz monitorowania postępów firmy TANITA.

Wykwalifikowani trenerzy na miejscu pomogą Państwu utrzymać dobrą formę oraz doradzą jak bezpiecznie ćwiczyć. W kwestii pytań prosimy o kontakt z recepcją.

Ćwicz z nami 7 dni w tygodniu bez limitu - z karnetem OPEN

Do każdego pierwszego karnetu – analiza składu ciała GRATIS!

W naszej siłowni honorujemy karty benefitowe:

Honorujemy także karty specjalne miasta i gminy Zgierz

Ćwiczenia na siłowni

Ćwiczenia na siłowni to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją kondycję, zdrowie i dobrze wyglądającą sylwetkę. To dobry wybór także dla osób, które nie mogą w sposób regularny uczęszczać na inne formy zajęć fitness, np. z powodu nieregularnego trybu pracy lub po prostu są niedostępne w danym czasie, a chciałyby zadbać o swoje ciało.

W klubie Fitness Forma w Zgierzu dajemy Wam możliwość ćwiczeń na wysokiej klasy sprzęcie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy także możliwość wykonywania treningów z trenerem personalnym w atmosferze motywacji i zrozumienia. Nasz fitness bar zaopatrzy Was w niezbędne odżywki i suplementy, dzięki którym efekty ćwiczeń na siłowni pojawią się szybciej i będą dłużej widoczne.

Dlaczego siłownia w klubie FITNESS FORMA w Zgierzu?

Siłownia w Zgierzu - zobacz nasze wnętrza