Płaski brzuch to marzenie każdego, niezależnie od wieku i płci. Szczupła sylwetka, zgrabny brzuch i uwidocznione mięśnie brzucha dodają nam pewności siebie i sprawiają, że czujemy się zdrowo. Szczególnie w okresie letnim, kiedy najczęściej eksponujemy brzuch, warto zadbać o jego formę.  Zajęcia w klubie Fitness Forma to doskonały sposób, aby osiągnąć swój cel już teraz. Do zobaczenia na treningu! Zadzwoń i umów się na zajęcia.

Ćwiczenia na płaski brzuch - Zgierz, Łódź

Ćwiczenia na płaski brzuch Zgierz - Fitness Forma ćwiczenia aerobowe

Trening na płaski brzuch

Trening brzucha w Fitness Forma Zgierz prowadzony jest przez doświadczonego trenera, który dopasuje intensywność zajęć do oczekiwań każdej grupy. Aby uzyskać lepsze efekty, wykonujemy ćwiczenia aerobowe, a więc nie tylko na płaski brzuch, ale także poprawiające ogólną sylwetkę.

Płaski brzuch - ćwiczenia

Zajęcia rozpoczynamy rozgrzewką, a następnie przechodzimy do właściwych ćwiczeń. Dzięki temu, że kombinacja ćwiczeń nie jest skomplikowana, możesz powtarzać je w domu. Gwarancją uzyskania świetnych efektów daje nam systematyczność, a nasze zajęcia to doskonała zabawa dla każdego.

Ćwiczenia na płaski brzuch Zgierz - Fitness Forma
Ćwiczenia na płaski brzuch Zgierz - płaski brzuch w 30 dni - Fitness Forma

Płaski brzuch Zgierz - Fitness Forma

Każdy marzy o jędrnym, umięśnionym i płaskim brzuchu. W naszym Fitness Klubie Forma oferujemy zajęcia, dzięki którym możesz mieć płaski brzuch niezależnie od płci i wieku. Nasze ćwiczenia są odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Dostosowujemy poziom zaawansowania do danej grupy.

Dodatkowe zalety ćwiczeń na brzuch

Zobacz gdzie odbywają się ćwiczenia na płaski brzuch w Zgierzu

Jak mieć płaski brzuch?​

Pewnie każdy z Was zastanawia się, w jaki sposób osiągnąć płaski brzuch? Spieszymy z odpowiedzią:

regularność ćwiczeń

właściwe wykonywanie ćwiczeń

determinacja ​

cierpliwość

odpowiednia dieta

sen

Wyżej wymienione wskazówki z pewnością dadzą oczekiwane efekty. Wasze zaangażowanie w treningi pozwoli Wam pozbyć się fałdek na brzuchu, zbędnego “tłuszczyku” oraz osiągnąć zdrową i zadbaną sylwetkę.

Ćwiczenia płaski brzuch i boczki

Wiele osób zaczyna ćwiczyć i chce szybko widzieć efekty tych ćwiczeń. Często szuka też porad, dzięki którym szybko pozbędzie się tłuszczyku z brzucha i boczków. Dlatego tak popularne są hasła w stylu “płaski brzuch w 30 dni” lub “płaski brzuch w tydzień”. Jednak trening brzucha wymaga czasu i regularności. Efekty nie przyjdą same i tak szybko, jak byśmy tego chcieli. 

W Fitness Forma w Zgierzu łączymy różne rodzaje ćwiczeń na brzuch, żeby były one bardziej efektywne, a spodziewane efekty nadeszły szybko. Polecamy nasze treningi z profesjonalnym trenerem personalnym. Z pomocą naszych trenerów łatwiej będzie można wprowadzić ćwiczenia na płaski brzuch i boczki, które rzeczywiście dadzą efekty. Trener personalny pokaże również, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Oferujemy treningi zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. 

Dieta na płaski brzuch - płaski brzuch Zgierz

W naszym klubie Fitness Forma w Zgierzu oferujemy także dostosowanie diety do treningów. Dieta na płaski brzuch, jaką dla Ciebie ułożymy, będzie dostosowana do Twoich preferencji smakowych oraz celu treningowego. 

W przypadku dążenia do płaskiego brzucha dieta jest bardzo istotnym elementem stylu życia. Nie powinno się jej lekceważyć, jeśli marzymy o płaskim i umięśnionym brzuchu. W Fitness Forma podchodzimy kompleksowo do realizacji celów treningowych, dlatego oferujemy też ułożenie specjalnej, dopasowanej diety.

Przeczytaj więcej o diecie na siłownię.

Zapraszamy również na inne nasze zajęcia!