Trener personalny w Fitness Forma w Zgierzu pomoże Ci zadbać kompleksowo o Twoje ciało. Trenuj pod okiem wykwalifikowanego instruktora i zdobądź sylwetkę o jakiej marzysz. Określ razem ze swoim trenerem cel jaki chcesz osiągnąć – zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę czy też poprawić sprawność ruchową lub wytrzymałościową. I zawalcz o siebie!

Jak wygląda praca z trenerem personalnym?

Przed treningiem

Zawsze przed pierwszym treningiem określmy cel dla którego przyszliśmy, tak aby dobrać najbardziej efektowny plan działania. Przed treningiem również dokonujemy na specjalnym aparacie szczegółowego pomiaru ciała. Mierzymy masę ciała (nasze kg), poziom tłuszczu i jego rozprzestrzenienie się w ciele oraz poziom wody. Wychodząc naprzeciw naszym klientom jesteśmy w stanie wspierać ich jeśli chodzi o wskazówki dietyczne.

Trening

Trening składa się z rozgrzewki  wykonywanej w miejscu lub na takich urządzeniach jak: orbitrek, bieżnia, rowerek, wioślarz. Następnie wykonujesz indywidualnie dobrany treningu, a więc: ćwiczenia siłowe wykonywane pod okiem instruktora z wykorzystaniem sprzętów. Końcowym etapem, co jest bardzo ważne, jest rozciąganie mięśni poprzez stretching asystowy.

Po Treningu

Po treningu mamy możliwość uzupełnienia naszych niedoborów węglowodanów czy też białka włączając do diety koktajle odżywcze. Koktajl białkowy – jako cenne źródło aminokwasów ma wpływ na regenerację organizmu po wysiłku i przyrost masy mięśniowej. Białko jest niezbędne by odnowić uszkodzone podczas treningu mięśnie i budować nowe włókna mięśniowe. Dlatego koktajl białkowy warto wypić po wysiłku fizycznym – najlepiej do 30 minut po jego zakończeniu. 

Trening personalny trwa 60 minut, może być wykonywany indywidualnie lub w grupie 2-osobowej.

Twój trener personalny Zgierz - poznaj korzyści z treningu personalnego

Unikanie błędów

Unikasz błędów jakie możesz popełnić ćwicząc samodzielnie.

Poprawny trening

Wykonujesz ćwiczenia w sposób jak najbardziej poprawny, techniczny pod okiem specjalisty

Wszechstronne ćwiczenia

Kompleksowo dbasz o swoje ciało oraz kondycję fizyczną.

Trening personalny Zgierz - dla kogo?

Trener personalny Zgierz – dla kogo? Treningi personalne są zarówno dla osób, które dopiero zaczynają chodzić regularnie na siłownię, jak i dla tych, którzy ćwiczą już od lat. Bez względu na wiek, płeć i stopień zaawansowania warto doskonalić swój sposób wykonywania ćwiczeń.

Treningi personalne mogą być prowadzone dla:

 • osób początkujących
 • osób zaawansowanych
 • kobiet
 • mężczyzn
 • dzieci
 • par

Trener personalny dla początkujących

Trener personalny Zgierz dla początkujących – w przypadku osób początkujących trener personalny przeprowadza wywiad z osobą, która chce zacząć ćwiczyć na siłowni i dopytuje o cel treningowy, styl życia, a także preferencje odnośnie ćwiczeń. Następnie oprowadza daną osobę po siłowni, pokazuje sprzęty i wspólnie tworzony jest plan treningowy. 

W naszej siłowni trener personalny towarzyszy osobom  początkującym od początku do końca, tak długo jak jest to niezbędne. Służy również wsparciem i motywuje by wspólnie osiągać coraz to lepsze efekty.

Trener personalny dla zaawansowanych

Trener personalny Zgierz dla osób zaawansowanych – osoby zaawansowane również korzystają z pomocy trenera personalnego, gdy chcą rozbudować swoje treningi lub zmienić cel ćwiczeń. Rozpisany plan na kolejne 6 tygodni ćwiczeń pozwoli szybciej osiągnąć efekty i dostosować ćwiczenia do konkretnych partii ciała. 

Trener personalny dla zaawansowanych w Fitness Forma, czuwa nad poprawnym wykonaniem ćwiczeń i nieustannie zwiększa poprzeczkę. by osiągnąć więcej.

Dlaczego warto u nas ćwiczyć?

Praca to nasza pasja

Istnieje możliwość opracowania przez nas diety

Nasz zespół to profesjonalna kadra trenerów

Prowadzimy trening personalny dla par

Posiadamy nowoczesne sale i sprzęt

Dobieramy ćwiczenia dla osób w każdym wieku

Jak wygląda trening personalny?

Trening z trenerem personalnym składa się z rozgrzewki, treningu właściwego dopasowanego do konkretnej osoby i rozciągania po treningu. 

Trener personalny nadzoruje, czy ćwiczenia wykonywane są prawidłowo, koryguje i uczy, jak poprawnie ćwiczyć na siłowni. Trening z trenerem personalnym w naszej siłowni Fitness Forma w Zgierzu przyda się osobom początkującym i zaawansowanym.

Różne rodzaje treningów personalnych

Trener personalny dostosowuje trening do celu ćwiczeń i preferencji danej osoby, a także tego, jaki prowadzi styl życia na co dzień, czy jest osobą początkującą czy zaawansowaną.

W naszej siłowni można nabrać masy mięśniowej, zrzucić zbędne kilogramy i poprawić kondycję. Proponujemy treningi:

 • siłowe
 • wytrzymałościowe
 • wydolnościowe
 • modelujące sylwetkę
 • interwałowe
 • dla osób, u których występuje ból np. kręgosłupa.

Ile spalisz kcal?

Nie da się dokładnie określić, ile kalorii spalisz na treningu z trenerem personalnym w naszej siłowni. Jest to uzależnione od rodzaju treningu, czasu poświęconego na ćwiczenia, wagi etc. Zwykle spala się od 300 do 600 kalorii podczas godziny intensywnego treningu. 

Jeśli trening ma być nastawiony na odchudzanie i chcesz przy nim spalić dużo kalorii – dostosujemy ćwiczenia do tego celu treningowego. Odwiedź nas w Zgierzu na ul. Samozwaniec 18 lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej.

Trening personalny Zgierz w siłowni Fitness Forma

Trener personalny - cena

Cena treningu z trenerem personalnym jest ustalana indywidualnie i zależy od kilku czynników. Wpływ na cenę ma zakres usług trenera, z jakich korzystamy, liczba treningów oraz ilość osób biorących udział w treningu. Żeby poznać dokładną cenę treningów personalnych w naszej siłowni w Zgierzu – zapraszamy do kontaktu.