Trener personalny w Fitness Forma w Zgierzu pomoże Ci zadbać kompleksowo o Twoje ciało. Trenuj pod okiem wykwalifikowanego instruktora i zdobądź sylwetkę o jakiej marzysz. Zajęcia pod okiem instruktora odbywają się w dowolnej liczbie dni w tygodniu w zależności od tego jaki chcemy osiągnąć cel – zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę czy też poprawić sprawność ruchową czy też wytrzymałościową.

Jak wygląda praca z trenerem personalnym?

Przed treningiem

Przed treningiem dokonujemy na specjalnym aparacie szczegółowego pomiaru ciała. Mierzymy masę ciała (nasze kg), poziom tłuszczu i jego rozprzestrzenienie się w ciele oraz poziom wody. Wychodząc naprzeciw naszym klientom jesteśmy w stanie wspierać ich w prowadzeniu diety.

Trening

 

Trening składa się z rozgrzewki – wykonywanej w miejscu lub na takich urządzeniach jak : orbitrek, bieżnia , rowerek, wioślarz. Następnie indywidualnie dobranego treningu, ćwiczeń siłowych wykonywanych pod okiem instruktora z wykorzystaniem sprzętów. Końcowym etapem – co jest bardzo ważne – jest rozciąganie mięśni poprzez streching asystowy.

Po Treningu

Po treningu mamy możliwość uzupełnienia naszych niedoborów węglowodanów czy też białka włączając do diety koktajle odżywcze. Koktajl białkowy – jako cenne źródło aminokwasów ma wpływ na regenerację organizmu po wysiłku i przyrost masy mięśniowej. Białko jest niezbędne by odnowić uszkodzone podczas treningu mięśnie i budować nowe włókna mięśniowe. Dlatego koktajl białkowy warto wypić  po wysiłku fizycznym – najlepiej do 30 minut po jego zakończeniu.

Trening personalny trwa 60 minut, może być wykonywany indywidualnie lub w grupie 2 osobowej.

Twój trener personalny Zgierz - poznaj korzyści z treningu personalnego

unikasz błędów jakie możesz popełnić ćwicząc samodzielnie

wykonujesz ćwiczenia w sposób jak najbardziej poprawny, techniczny pod okiem specjalisty

kompleksowo dbasz o swoje ciało

Trener personalny Zgierz - dla kogo

Trener personalny Zgierz – dla kogo? Treningi personalne są zarówno dla osób, które dopiero zaczynają chodzić regularnie na siłownię, jak i dla tych, którzy ćwiczą już od lat. Bez względu na wiek, płeć i stopień zaawansowania.

Treningi personalne mogą być prowadzone dla:

 • początkujących
 • zaawansowanych
 • kobiet
 • mężczyzn
 • dzieci
 • par

Trener personalny dla początkujących

Trener personalny Zgierz dla początkujących – w przypadku osób początkujących trener personalny przeprowadza wywiad z osobą, która chce zacząć ćwiczyć na siłowni i dopytuje o cel treningowy, styl życia, a także preferencje odnośnie ćwiczeń. Następnie oprowadza daną osobę po siłowni, pokazuje wszystkie sprzęty i wspólnie tworzony jest plan treningowy. 

W naszej siłowni trener personalny towarzyszy osobom  początkującym podczas kilku pierwszych svń, tak długo, ja jest to niezbędne. Dlatego jeśli jesteś osobą początkującą, w klubie fitness FORMA możesz liczyć na kompleksowe wprowadzenie i opiekę trenera personalnego na początek.

Trener personalny dla zaawansowanych

Trener personalny Zgierz dla osób zaawansowanych – osoby zaawansowane korzystają z pomocy trenera personalnego, gdy chcą rozbudować swoje treningi lub zmienić cel ćwiczeń. Rozpisany plan na kolejne 6 tygodni ćwiczeń pozwoli szybciej osiągnąć efekty i dostosować ćwiczenia do konkretnych partii ciała. 

Trener personalny dla zawansowanych w naszej siłowni układa plan treningowy, czuwa nad poprawnym wykonaniem ćwiczeń i dostosowuje trening do efektów.

Dlaczego warto u nas ćwiczyć?

Praca to nasza pasja

U nas znajdziesz jedyne zajęcia z jogi w Zgierzu

Nasz zespół to profesjonalna kadra trenerów

Prowadzimy zajęcia taneczne dla dzieci

Mamy nowoczesne sale i sprzęt

Tylko u nas znajdziesz zajęcia dla osób w każdym wieku

Trener personalny Zgierz - jak wygląda trening?

Trening z trenerem personalnym składa się z rozgrzewki, treningu właściwego dopasowanego do konkretnej osoby i rozciągania po treningu. 

Trener personalny nadzoruje, czy ćwiczenia wykonywane są prawidłowo, koryguje i uczy, jak poprawnie ćwiczyć na siłowni. Trening z trenerem personalnym w naszej siłowni fitness FORMA w Zgierzu przyda się osobom początkującym i zaawansowanym.

Trener personalny Zgierz - różne rodzaje treningów

Trener personalny dostosowuje trening do celu ćwiczeń i preferencji danej osoby, a także tego, jaki prowadzi styl życia na co dzień, czy jest początkująca, czy zaawansowana.

W naszej siłowni fitness FORMA można nabrać masy mięśniowej, zrzucić zbędne kilogramy i poprawić kondycję. Proponujemy treningi:

 • siłowe
 • wytrzymałościowe
 • wydolnościowe
 • modelujące sylwetkę
 • interwałowe
 • dla osób, u których występuje ból np. kręgosłupa.

Trener personalny Zgierz - ile spalisz kcal?

Nie da się dokładnie określić, ile kalorii spalisz na treningu z trenerem personalnym w naszej siłowni. Jest to uzależnione od rodzaju treningu, czasu poświęconego na ćwiczenia, wagi itp. Zwykle spala się od 300 do 600 kalorii podczas godziny intensywnego treningu. 

Jeśli trening ma być nastawiony na odchudzanie i chcesz przy nim spalić dużo kalorii – dostosujemy ćwiczenia do tego celu treningowego. Odwiedź nas w Zgierzu na ul. Samozwaniec 18 lub zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej.

Trening personalny Zgierz w siłowni fitness FORMA

Trener personalny cena

Cena treningu z trenerem personalnym jest ustalana indywidualnie i zależy od kilku czynników. Wpływ na cenę ma zakres usług trenera, z jakich korzystamy, liczba treningów, rodzaj i inne. Żeby poznać dokładną cenę treningów personalnych w naszej siłowni w Zgierzu, skontaktuj się.